top of page

SSS

Siteye üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Tabi ki, Tunga Leather'a üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Bunun için satın almak istediğiniz ürünü sepete ekledikten sonra doğrudan adres bilgilerinizi girip ödeme adımına geçmeniz yeterli. Sizi siparişiniz ile ilgili bilgilendirebilmemiz için instagram veya e-posta üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler ortalama kaç gün içerisinde kargolanır?

Ortalama 3 ile 5 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilir. Kargo sonrakindeki süreçleri sizin takip etmeniz gerekmektedir. Üye olursanız HESABIM kısmından takip edebilirsiniz.

Satın aldığım ürün hasarlı/defolu çıktı. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünün hasarlı veya defolu çıkması durumunda konuyla ilgili info@tungaleather e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz iade işlemleri için size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Para iadesi kaç iş günü içerisinde elime ulaşır?

İade talepleri, kargoya verildikten sonra 3-5 iş günü içinde işlenir. 5-7 iş günü içinde para iadesi gerçekleşir. Para iadelerinin kartınıza yansıması ödeme yaptığınız bankanın kendi işlem prosedürlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Taksitli ödemelerin iadesi bankalardan kaynaklı olarak taksitli şekilde yapılmaktadır.

SSS: SSS
bottom of page